Qoltec Akumulator AGM | 12V | 0.8Ah | max. 12A

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 53029
Kod EAN: 5901878530291

Akumulator AGM przeznaczony jest do zastosowań w systemach zasilania awaryjnego oraz w innych sytuacjach, w których akumulator pracuje cyklicznie.

{{{datacell_18}}}

Stabilne źródło energii

agm Wykonując codzienne czynności, lub będąc w pracy z pewnością korzystasz z urządzeń, które, by sprawnie działać, potrzebują prądu. Część z nich pobiera energię z sieci, innym do działania wystarcza akumulator. Są to np. kasy fiskalne, zabawki elektroniczne, czy systemy alarmowe. By zapewnić im stabilne i bezpieczne źródło prądu przygotowaliśmy szeroki wybór rozwiązań. Sprawdź naszą ofertę akumulatorów żelowych i wybierz wariant najlepiej pasujący do Twoich potrzeb.

Bezpieczny i bezobsługowy

agm Akumulatory projektujemy zgodnie z najnowszą technologią AGM, która pozwala im na dłuższą pracę, dzięki procesowi powolnego rozładowywania. Poczuj się bezpiecznie – ich zaletą jest szczelność, odporność na wysokie temperatury a także różnego rodzaju wstrząsy. Zasilane w ten sposób sprzęty będą działać bezawaryjnie przez długi czas. Nasze akumulatory żelowe nie wymagają konserwacji przez cały okres swojej żywotności, a mogą pracować nawet do 10 lat.

Jeden akumulator, dwie opcje działania

agm Zastanawiasz się, gdzie najlepiej zastosować nasz akumulator? Jako stałe źródło energii, czy zasilanie awaryjne dla urządzeń zwykle podpiętych do sieci elektrycznej? Odpowiedź brzmi: w obydwu sytuacjach sprawdzi się on doskonale. Możesz go traktować jak baterię, którą się ładuje a potem zasila Twój sprzęt. Masz także możliwość zapewnienia bezpieczeństwa podłączonym do niego urządzeniom w razie nagłego zaniku prądu czy też skoku napięcia.

Niezawodny pod każdym kątem

Kupując nasz akumulator otrzymujesz pełną gwarancję niezawodności. Działa bez względu na to w jakiej pozycji go zamontowałeś. Chcesz, aby Twój sprzęt pracował na pełnych obrotach bez ograniczeń – teraz masz pewność, że otrzyma potrzebną do działania dawkę energii bez kompromisów.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy ci na jakości kupowanego produktu, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich oczekiwań. Każdy oferowany przez nas akumulator objęty jest gwarancją przez 24 miesiące od dnia zakupu.

Wymiary (G/D x Sz x W): 24 x 95 x 60 mm
Waga netto [kg]: 0.3280
Waga brutto [kg]: 0.3330
Możliwe odchylenie od wagi: +/- 10%
Producent: Qoltec
Prąd rozruchowy: 12 A
Żywotność: 10 lat
Ładowanie cykliczne: 14.5 V - 15 V
Ładowanie buforowe: 13.5 V - 13.8 V
Zastosowanie: Kasy fiskalne Systemy alarmowe, monitoringu Zabawki elektroniczne Oświetlenie awaryjne
Złącza: JST
Napięcie: 12 V
Gwarancja: 24 miesiące
Pojemność: 0.8 Ah