Qoltec Antena telewizyjna DVB-T2

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 57016
Kod EAN: 5901878570167

Bądź gotów na telewizję DVB-T2

Nie wyobrażasz sobie życia bez seriali lub popularnych teleturniejów emitowanych na topowych kanałach telewizyjnych? A może każdego wieczora śledzisz z zapartym tchem wiadomości z kraju i ze świata? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to pora już teraz zadbać o odpowiedni odbiór programów nadawanych w formacie DVB-T2. 
Nowy standard telewizji naziemnej zbliża się do nas wielkimi krokami. Na szczęście, aby w pełni czerpać radość ze swoich ulubionych programów nie musisz wymieniać swojego dotychczasowego odbiornika na nowszy model. Dzięki antenie telewizyjnej DVB-T2 marki Qoltec będziesz odpowiednio przygotowany na zmiany.
Dodatkowo nasze urządzenie zostało wyposażone w magnetyczną podstawkę, która pozwala na jej przymocowanie do domowej szafki lub na dach samochodu, czy też kampera.

Nowy standard telewizji w domu i w podróży

Antena DVB-T2 została stworzona z myślą o obsłudze nowego standardu telewizji w Twoim domu, w biurze lub w podróży autem, czy też kamperem. Nasze rozwiązanie oferuje:
- obsługę standardu DVB-T2 – bez konieczności wymiany telewizora na nowszy model,
- wtyk telewizyjny – pozwala na podłączenie anteny do standardowego odbiornika TV,
- magnesową podstawkę – dzięki której przymocujesz urządzenie do metalowej szafki lub pojazdów typu: samochodu osobowego, TIRa, czy kampera

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowana przez nas antena telewizyjna DVB-T2 objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Wysokość: 103 mm
Długość kabla: 3 m RG58
Kolor: Czarny
Producent: Qoltec
Waga netto: 0,018 kg
Moc: 50 W
Waga brutto: 0,158 kg
Zysk: 12 dBi
Gwarancja: 24 miesiące
Częstotliwość: 470 - 862 mHz
Impedancja: 75 Ω
Polaryzacja: Pionowa
Złącze anteny: IEC
Informacje dodatkowe: Klasa szczelności: IP67