Qoltec Bezprzewodowy mini adapter WiFi Standard N | BT 4.0 USB

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 57007
Kod EAN: 5901878570075

Dołącz do bezprzewodowej sieci Wi-Fi

Twój stary laptop nie nadaje się już do surfowania po sieci? A może nieustanne buforowanie podczas oglądania seriali on-line na Twoim komputerze zamiast oczekiwanych emocji wywołuje jedynie uczucie frustracji? 
Przestarzała wersja karty sieciowej lub jej całkowity brak, to częsty problem. Ale czy musi to oznaczać konieczność wymiany sprzętu na nowy? Na szczęście nie. Marka Qoltec posiada w swojej ofercie bezprzewodowy mini adapter Wi-Fi, o wysokim standardzie transmisji, który zapewni dostęp do Internetu Twojemu komputerowi lub laptopowi, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie sprawdzi się nawet w podróży.  

Ogromne możliwości nowoczesnej technologii

Adapter działa w standardzie N- jest to standard obejmujący rozległe sieci bezprzewodowe. Technologia ta wykorzystuje wiele anten do odbioru i nadawania sygnału. Sygnał jest dzielony na kilka strumieni i nadawany z kilku źródeł, a odbierany za pomocą kilku odbiorników. Dzięki takiej technologii pozbędziesz się problemów z notoryczną utratą łączności.

Praktyczne rozwiązanie 2 w 1

Bezprzewodowy mini adapter Wi-Fi został stworzony z myślą o możliwości podłączenia do sieci urządzeń nie posiadających karty sieciowej lub korzystających z jej starszej wersji. Nasze rozwiązanie dodatkowo oferuje Bluetooth BT.4, gdzie zadaniem adaptera Bluetooth jest przesyłanie plików pomiędzy dwoma odrębnymi urządzeniami,  zwłaszcza jeśli któreś z nich nie posiada możliwości łączenia się bezprzewodowo, oraz wtyk USB 2.0 który pozwala na bezpośrednie podłączenie adaptera do urządzeń wyposażonych w port USB.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowany przez nas bezprzewodowy mini adapter Wi-Fi objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Standard sieci bezprzewodowej: IEEE802.11b IEEE802.11g IEEE802.11n
Szybkość transmisji: 150 Mbps
Zawartość opakowania: Bezprzewodowy mini adapter WiFi/BT 4.0 USB Skrócony przewodnik instalacji Płyta CD ze sterownikami
Kolor: Granatowy
Wymiary: 15 x 20 x 7 mm
Wymiary opakowania: 14 x 15 cm
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Qoltec
Waga netto: 0,0030 kg
Port połączenia: USB 2.0
Waga brutto: 0,0290 kg
Antena: Wewnętrzna
Zakres częstotliwości: 2.412 - 2.48 GHz