Qoltec Brelok zbliżeniowy EM 125 kHz | 10szt.

PROMOCJA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 52454
Kod EAN: 5901878524542

Brelok zbliżeniowy EM 125 kHz

brelok

Brelok zbliżeniowy EM 125 kHz marki Qoltec jest kompatybilny z większością urządzeń zgodnych ze standardem komunikacji EM o częstotliwości 125 kHz. Posiada wbudowany mikroprocesor, pamięć oraz antenę. Stosowany jest do odblokowania zabezpieczenia dostępu do budynku lub obiektu chronionego. Wykorzystywany także do rejestracji czasu pracy.

Każdy produkt zabezpieczony jest niezmiennym indywidualnym kodem odczytywanym przez czytnik, gdy brelok znajdzie się w jego zasięgu, umożliwiając dostęp tylko dla osób upoważnionych. Czytnik weryfikuje informację zakodowane na breloku przed odblokowaniem dostępu. Odczyt informacji jest bezprzewodowy przez indukcję elektromagnetyczną.

Produkt cechuje się dużą wytrzymałością mechaniczną . W zestawie oferujemy 10 sztuk.

Kompaktowy rozmiar

brelok

Brelok marki Qoltec może zastąpić kartę zbliżeniową. Zbudowany z wysokiej jakości materiałów cechuje go wysoka odporność mechaniczna. Ponadto kompaktowy rozmiar pozwala na umieszczenie go np. na kółku na klucze. 

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Waga netto [kg]: 0.038
Waga brutto [kg]: 0.040
Głębokość / Długość opakowania [mm]: 145
Szerokość opakowania [mm]: 75
Producent: Qoltec
Wysokość opakowania [mm]: 10
Materiał: Tworzywo sztuczne
Zawartość opakowania: 10 x Brelok zbliżeniowy EM 125 kHz
Kolor: Niebieski
Wymiary (G/D x Sz x W): 35 x 28 x 10 mm
Gwarancja: 24 miesiące
Typ: EM
Częstotliwość: 125 kHz