Qoltec Filtr światła niebieskiego 21.5" | 16:9 | Ochrona wzroku | Anti Glare | Matowy | na monitor

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 51073
Kod EAN: 5901878510736

Spokojne Noce i Zdrowe Oczy dzięki Filtrom na Monitor

Filtr światła niebieskiego jest idealnym rozwiązaniem dla osób spędzających dużo czasu przed ekranem

Czy wiesz, że nadmierna ekspozycja na niebieskie światło emitowane przez ekrany może wpływać na jakość twojego snu i zdrowie oczu? Filtry światła niebieskiego Qoltec to stylowe rozwiązanie, które można łatwo zamontować na monitorze lub laptopie, aby cieszyć się technologią bez kompromisów.

Wyobraź sobie wieczór spędzony na oglądaniu ulubionego serialu lub pracy nad kreatywnym projektem bez obaw o zmęczenie oczu. Te praktyczne i eleganckie akcesoria nie tylko chronią Twoje oczy, ale również poprawiają komfort codziennego korzystania z komputera. Wprowadź do swojego życia jakość i troskę o zdrowie z filtrami światła niebieskiego – idealnymi dla nowoczesnych, świadomych osób.

5-warstwowa ochrona dla Twojego wzroku

Filtr składa się z 5 warstw, w tym blokady szkodliwego promieniowania oraz niebieskiego światła

Aby filtr Anti Blue Light mógł skutecznie spełniać swoją funkcję musi składać się z odpowiednich warstw. Filtr Qoltec posiada je wszystkie, dzięki czemu:

  • po pierwsze - znacząco ograniczy ilość światła niebieskiego docierającego do Twojego oka redukując problemy ze snem i pozwalając na wydłużenie czasu pracy przy komputerze
  • po drugie - wyeliminuje dużą część promieni UV, szkodliwych dla Twojego wzroku
  • po trzecie - zadziała ochronnie na monitor zapobiegając zabrudzeniom i zarysowaniom.

Ochrona wzroku dla komfortu i efektywności pracy przy komputerze

Filtr Qoltec gwarantuje ochronę wzroku dzięki funkcjom Anti Blue Light oraz Anti Glare

Filtr światła niebieskiego to tarcza ochronna dla Twojego wzroku. Długotrwałe korzystanie z komputera może być szkodliwe dla oczu ze względu na promieniowanie emitowane przez ekran. Filtr Qoltec dzięki funkcji ochrony przed szkodliwym światłem niebieskim ogranicza to promieniowanie. W efekcie chroni oczy a sen staje się lepszy nawet po długiej pracy przed ekranem.

Dodatkowo filtr Qoltec dzięki swojej anty-refleksowej właściwości znacznie podnosi komfort użytkowania komputera zmniejszając zmęczenie oczu oraz blokując zakłócenia powodowane przez światło zewnętrzne.


Matowy Filtr – Twój Klucz do Wygodnej Pracy przy Komputerze

Funkcja Anti Glare eliminuje odbicia światła dzięki matowej powierzchni filtra

Matowa powierzchnia filtra na monitor to doskonałe rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność z estetyką. Przede wszystkim, eliminuje ona odbicia i odblaski światła, co znacząco poprawia komfort pracy, szczególnie w jasnych pomieszczeniach lub przy intensywnym oświetleniu. Dzięki temu, Twoje oczy są mniej narażone na zmęczenie, co przekłada się na większą produktywność i lepsze samopoczucie podczas długotrwałego korzystania z komputera. Dodatkowo, matowa powierzchnia nie pozostawia widocznych odcisków palców, co utrzymuje ekran w nienagannej czystości i zapewnia zawsze klarowny, wyraźny obraz.

Wytrzymałość i Prostota Montażu

Zapewnienie ochrony dla ekranu dzięki wykonaniu z materiałów najwyższej jakości

Wykonany z najwyższej jakości materiału firmy LG, filtr Qoltec dodatkowo chroni Twój ekran przed zabrudzeniami, zarysowaniami oraz odciskami palców. Filtr ten jest nie tylko funkcjonalny, ale także praktyczny. Dzięki prostemu i szybkiemu montażowi, możesz łatwo zainstalować filtr na swoim urządzeniu, przyklejając zaczepy we wskazane w instrukcji miejsca a następnie przytwierdzając filtr do ekranu monitora.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Produkt objęty 24- miesięczną gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każdy z oferowanych przez nas filtrów światła niebieskiego objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Producent: Qoltec
Waga brutto [kg]: 0.2420
Waga netto [kg]: 0.2270
Wysokość opakowania [mm]: 557
Szerokość opakowania [mm]: 3
Głębokość / Długość opakowania [mm]: 342
Zawartość opakowania: 1 x Filtr światła niebieskiego 1 x Zestaw montażowy
Wymiary (G/D x Sz x W): 476 x 268 x 0.5 mm
Materiał: PET (Politereftalan etylenu)
Kolor: Transparentny
Informacje dodatkowe: Możliwy trwały montaż umożliwiają transparentne samoklejące paski, które są montowane bezpośrednio do ekranu
Grubość: 0.5mm
Proporcje ekranu: 16:9
Przekątna ekranu: 21.5''
Gwarancja: 24 miesiące