Qoltec Nagrywarka DVD-RW zewnętrzna |USB 3.0 | Czarna

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 51857
Kod EAN: 5901878518572

Odkryj nowe możliwości

Urządzenia elektroniczne, a w szczególności PC i laptopy zrewolucjonizowały nasze życie. Każdego dnia korzystamy z nich w pracy i w domu. Oglądasz na nich filmy, zdjęcia rodzinne, słuchasz muzyki ze znajomymi, albo przygotowujesz prezentację do szkoły lub pracy. Wiele plików przechowujemy na nośnikach CD/DVD, ale nowoczesne komputery nie zawsze są wyposażone w napęd umożliwiający odczytanie bądź nagranie plików, dlatego idealnym rozwiązaniem będzie nagrywarka marki Qoltec, dzięki której zainstalujesz stację dysków do odczytu lub nagrania plików.

Postaw na jakość i bezpieczeństwo

Obudowa Nagrywarki DVD-RW Qoltec wykonana jest z twardego i wytrzymałego tworzywa. Trwała, lekka i doskonale chroni napęd przed uszkodzeniami. Minimalistyczny i elegancki design, który nadaje cienka obudowa zapewnia doskonałą estetykę i komfort użytkowania, a ponad to przemyślana konstrukcja ma odpowiednie miejsce do przechowania kabla USB. Praktyczne rozwiązanie eliminuje zgubienie kabla, a jednocześnie ułatwia przechowywanie i przenoszenie urządzenia. Amortyzację zapewniają dodatkowe gumowe nóżki, które stabilizują obudowę przed przemieszczaniem się. 

Innowacyjna technologia w Twoim domu

Nie musisz instalować sterowników, wystarczy podłączyć do portu USB i używać dzięki prostocie funkcji Plug&Play. Napęd jest zgodny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi, włącznie z Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Linux i MAC OS. Nagrywarka DVD-RW Qoltec zbudowana jest w oparciu o wysokiej klasy, alternatywne podzespoły, które automatycznie wykryją rodzaj interfejsu i dostosują się do niego. Ma to również wpływ na długotrwałe działanie oraz współpracę z urządzeniami starszych generacji.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Twoje zaufanie do naszych produktów jest priorytetowe. Oferujemy 24 miesięczną gwarancję na Nagrywarki DVD-RW Qoltec obowiązującą od dnia zakupu. Sprawdź jak spełnia Twoje oczekiwania! 


Szerokość opakowania: 170
Głębokość / Długość opakowania: 30
Wysokość opakowania: 170
Prędkość zapisu: DVD+/-R 8 x DVD-RAM 5x DVD+/-RW 4x CD-R 24 x CD-RW 16 x
Prędkość odczytu: DVD-ROM 8 x CD-ROM 24 x
Kolor: Czarny
Zawartość opakowania: Nagrywarka CD/DVD z wbudowanym kablem USB
Materiał: Tworzywo sztuczne
Producent: Qoltec
Waga netto: 0,2670 kg
Wymiary: 146 x 145 x 16 mm
Waga brutto: 0,3710 kg
Standard: USB 3.0 oraz SATA (napęd)
Typ obudowy: Zewnętrzna
Gwarancja: 24 miesiące
Kompatybilność: Windows 2003, XP, Vista, Windows 7, 8.1, 10 i MAC OS system, Linux
Długość kabla: 22.5 cm