Qoltec Zasilacz ATX SILENT DRAGON 700W | 80 Plus | Gaming

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 50346
Kod EAN: 5901878503462PODKRĘĆ GAMEPLAY NA MAXA


Żaden gracz nie chce, aby o wygranej decydował przypadek, w trakcie rozgrywki liczą się umiejętności i niezawodny sprzęt, dający gwarancję dynamicznej i sprawiedliwej rywalizacji. Dobra karta graficzna i mocny procesor potrzebują wydajnego zasilania. Często niesłusznie pomijane, stanowią jeden z najważniejszych podzespołów komputera, to ich moc decyduje o stabilnym działaniu całego systemu.

TY USTALASZ ZASADY GRY

Dobór odpowiedniego zasilacza to rzecz kluczowa, ponieważ jest on sercem całego układu, odprowadzając energię we wszystkie jego komponenty, umożliwia mu sprawne działanie. Nasze zasilacze gamingowe o wysokiej sprawności energetycznej pozwolą Ci wejść do gry na zupełnie nowym poziomie, zapewniając stabilną pracę wszystkich podzespołów.

100% DO SKILLA

Mówią, że skilla nie kupisz, ale sprzęt, który pomoże Ci go zdobyć już możesz. Niezależnie od tego, w jaki sposób szlifujesz kompetencje w dziedzinie gier komputerowych, nasze produkty zaprojektowane z myślą o zwycięstwie pozwolą Ci podkręcić obroty do maksimum. Przemyślane, zaprojektowane i stworzone, by zagwarantować wydajność wszystkim podzespołom na najwyższym poziomie.

ZAUFANIE POTWIERDZONE GWARANCJĄ

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każdy z oferowanych przez nas ATX'ów objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Wejście AC: 230 V~ 3 A, 50 - 60 Hz
Waga brutto: 1,915 kg
Typ: Pół-modularny
Informacje dodatkowe: Ze względu na proces technologiczny długości przewodów mogą się różnić +/- 5-10%
Standard: ATX
Gwarancja: 24 miesiące
System korekcji współczynnika mocy: Aktywny (APFC)
Złącza: SATA - 2 szt MOLEX - 1 szt PCIe 6+2 (8) pin - 2 szt EPS/ATX 12V 20+4 (24) pin - 1 szt
Zabezpieczenia: Przeciwzwarciowe (SCP) Przed zbyt wysokim prądem (OCP) Przed zbyt wysokim napięciem (OVP) Przed zbyt niskim napięciem (UVP) Przed przeciążeniem (OPP)
Uwagi: Zasilacze ATX przeznaczone tylko do urządzeń telekomunikacyjnych i do sprzętu do automatycznego przetwarzania danych.
Producent: Qoltec
Kolor: Czarny
Moc: 700 W
Zawartość opakowania: Zasilacz ATX
System chłodzenia: Wentylator 120 mm
Wymiary: 160 x 150 x 85 mm
Poziom efektywnosci: 80 Plus
Waga netto: 1,666 kg