Qoltec Zasilacz do Acer 45W | 19V | 2.37A | 5.5*1.7 (1)

Qoltec Zasilacz do Acer 45W | 19V | 2.37A | 5.5*1.7

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 52394
Kod EAN: 5901878523941

Niezawodne źródło energii gwarantem satysfakcji

Niezawodność ma dla Ciebie kluczowe znaczenie? Wybierz zasilacz sieciowy Qoltec dedykowany do laptopów marki Acer. Idealnie sprawdzi się w domu lub w biurze, jako zasilacz główny lub dodatkowy. Został wykonany z materiałów najwyższej jakości, a zastosowane w nim technologie pozwolą na niskie zużycie energii oraz wysoką wydajność. W zestawie znajdziesz zasilacz wraz z rzepem do porządkowania kabla, dzięki któremu dostosujesz długość przewodu do swoich potrzeb.

Zaprojektowane specjalnie z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Zainwestuj w bezpieczeństwo – ono nigdy nie traci na wartości. Wykonanie z materiałów najwyższej jakości czyni zasilacz marki Qoltec przedmiotem wartym Twojej uwagi. Zapewni on oczekiwaną stabilność pracy dzięki specjalnym zabezpieczeniom:
- przeciw przepięciom: chroni przed zbyt niskim lub zbyt wysokim napięciem,
- przeciw przeciążeniom: chroni przed przeciążeniem linii zasilającej,
- przeciw zwarciom: chroni przed zwarciami w obwodzie zasilającym,
- termiczne: chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi przez przegrzanie.

Dopasowanie zasilacza – podajemy pomocną dłoń

Dopasowanie odpowiedniego zasilacza do posiadanego modelu laptopa jest bardzo ważne. Przymusową przerwę w działaniu skrócisz do minimum stosując tych kilka prostych zasad:
Podstawowe parametry odczytasz z etykiety znajdującej się na spodzie laptopa, będą to: MOC (W), NAPIĘCIE (V), NATĘŻENIE (A). Poniższe punkty rozwieją wszelkie wątpliwości, które mogą się pojawić przy dokonywaniu wyboru sprzętu:
1. MOC (W) – liczba ta oznacza minimalną wartość jaką powinien mieć nowy zasilacz. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować produkt o wyższej mocy. Dzięki temu będzie on mniej obciążony, a w związku z tym mniej się będzie nagrzewał.
2. NATĘŻENIE (A) – tu tak jak w przypadku MOCY wartość na nowym zasilaczu może być równa lub wyższa od podanej na etykiecie znamionowej laptopa.
3. NAPIĘCIE (V) – liczba przy tym parametrze jest bardziej restrykcyjnie wymagana. Dopuszcza się jedynie wahanie +/- 0,5V.
Ostatnią i równie istotną kwestią jest WTYCZKA. Bez niej ani rusz! Tutaj nie ma żadnych odstępstw, konieczne jest, by była identyczna z oryginałem. Podany rozmiar oznacza średnicę zewnętrzną oraz średnicę wewnętrzną wtyczki. Jeżeli porównanie na podstawie przedstawionego zdjęcia nie wystarczy, konieczny będzie pomiar, który ostatecznie upewni Cię w Twoim wyborze.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każdy z oferowanych przez nas zasilaczy objęty jest 36 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Producent: Qoltec
Konfigurator: notebookspareparts.pl
Przeznaczenie: Acer
Kompatybilność: A045R021L-AC01-01, A13-045N2A, ADP-45HE B, KP.04503.002, KP.0450H.001, KP0450H.002, PA-1450-26
Wtyczka: 5.5 * 1.7 mm
Wymiary: 30 x 90 x 75 mm
Moc: 45 W
Kolor: Czarny
Napięcie wejściowe: 220 - 240 V
Zawartość opakowania: Zasilacz sieciowy Rzep do porządkowania kabla
Napięcie wyjściowe: 19 V
Waga netto: 0,1640 kg
Natężenie wyjściowe: 2.37 A
Waga brutto: 0,2200 kg
Częstotliwość: 50 - 60 Hz
Gwarancja: 36 miesięcy
Wysokość opakowania: 195 mm
Zabezpieczenia: Przeciwprzepięciowe Przeciwprzeciążeniowe Przeciwzwarciowe Termiczne
Sprawność energetyczna: Level VI
Szerokość opakowania: 150 mm
Zastosowanie: Laptop
Długość kabla: 1.50 m
Głębokość / Długość opakowania: 75 mm
Uwagi: Zasilacz sieciowy przeznaczony do konkretnego modelu laptopa. Zasilacz sieciowy AC/DC przeznaczony do urządzeń telekomunikacyjnych i do sprzętu automatycznego przetwarzania danych i urządzeń do tych maszyn.