Ta sama listwa - jeszcze większa funkcjonalność

sty29

LISTWY ANTYPRZEPIĘCIOWE USB

 ta sama listwa - jeszcze większa funkcjonalność

 

 

JEDNA LISTWA - WIELE MOŻLIWOŚCI

 

Szukasz sposobu by podłączyć kilka urządzeń do jednego źródła prądu, co pozwoli na uporządkowanie kabli np. pod biurkiem, za telewizorem lub w kuchni? A może organizujesz miejsce pracy dla siebie i swoich pracowników, np. w biurze lub w warsztacie i chcesz przy okazji zadbać o swoje sprzęty? Najlepszym rozwiązaniem jest antyprzepięciowa listwa zasilająca. Jest dostępna w paru wariantach, co pozwoli Ci na wybór tej najlepiej spełniającej Twoje oczekiwania.

 

   QUICK SWITCH

 

Wśród naszych produktów znajdziesz listwy o różnej ilości gniazdek i długości kabla, a to gwarantuje wybranie tej właściwej. Praktycznym elementem jest wbudowany podświetlany włącznik nożny Quick Switch. Gdy świeci, możesz być pewny, że Twoje urządzenia otrzymają swoją dawkę energii.

 

Jeśli zależy Ci na wygodzie Quick Switch jest rozwiązaniem dla Ciebie. Przełącznik umożliwi łatwe włączanie lub wyłączenie całej listwy, a jego duży rozmiar sprawi, że nie będziesz mieć z tym żadnego problemu.

 

WYGLĄD MA ZNACZENIE

 

Listwa będzie idealnie pasowała do sprzętów, wśród których ja umieścisz. Jest to możliwe między innymi dzięki klasycznemu białemu kolorowi obudowy. Zaprojektowaliśmy ją w oparciu o najnowsze trendy, łącząc elegancję z prostotą użytkowania.

 

Zyskaj więcej miejsca - zastosowane w listwie rozwiązanie zapewni Ci możliwość zamontowania jej na meblach. To duże ułatwienie, które pozwoli zapanować nad ilością przewodów.

 

 

USB

 

Nie trać czasu na szukanie ładowarki - ten model posiada również dwa gniazda USB, które w szybki sposób pozwolą Ci naładować telefon bez zajmowania tradycyjnego gniazdka. Wystarczy, że masz kabel USB z wtyczką pasującą do Twojego urządzenia.

  

listwa antyprzepięciowa qoltec

 

  OCHRONA POPRZEZ DZIAŁANIE

 

Chcąc zapewnić ochronę Tobie i innym użytkownikom urządzeń podłączonych do listwy wyposażyliśmy ją w szereg zabezpieczeń:

  • zabezpieczenia antyprzepięciowe w gniazdach typu USB,
  • przesłona ochronna we wszystkich gniazdach stanowiąca zabezpieczenie przed dziećmi – jest to szczególnie ważne w miejscach, w których dzieci są nieodłączną częścią życia,
  • wykonanie z niepalnego materiału PP.

 

ZAUFANIE POTWIERDZONE GWARANCJĄ

 

Zależy ci na jakości kupowanego produktu, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich oczekiwań. Każda oferowana przez nas listwa zasilająca spełnia wymogi Zarządzenia EU 2002/96/EC. Do wszystkich też zostało dodane ubezpieczenie OC za szkody, które może wyrządzić wadliwy produkt. Są one także objęte gwarancją przez 24 miesiące od dnia zakupu.

 

sty  29