Qoltec Wentylator GT 8025 | 19dBA | 12V | 3PIN | Silent

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 27114
Kod EAN: 5908260271145

Skuteczne chłodzenie nawet w przypadku intensywnego obciążenia systemu

Zapobiega przegrzewaniu się sprzętu, dbając o prawidłową cyrkulację powietrza o przepływie 32.71CMF

Wentylator 12V został zaprojektowany z myślą o wydajności, oferując przepływ powietrza o imponującej wartości 32.71 CFM, co pozwala na skuteczne chłodzenie nawet w przypadku intensywnego obciążenia systemu. Co więcej, przy niskim poziomie hałasu, zaledwie 19dba, możesz cieszyć się cichą pracą swojego komputera, nawet podczas długich sesji pracy lub intensywnego grania.

Idealny dodatek do Twojego komputera

Solidne wykonanie, łatwy montaż i funkcjonalność w jednym

Dzięki złączu 3Pin, instalacja tego wentylatora jest szybka i łatwa, umożliwiając bezproblemowe podłączenie do płyty głównej lub kontrolera wentylatorów. Jego prędkość obrotowa wynosząca 2200 obrotów na minutę gwarantuje skuteczne cyrkulowanie powietrza wewnątrz obudowy, co zapewnia optymalne warunki termiczne dla podzespołów komputera. Kompaktowe wymiary sprawiają, że doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju obudów komputerowych, bez względu na ich rozmiar czy układ wnętrza. Przed wybraniem produktu do budowanego lub naprawianego urządzenia należy upewnić się, czy rozstaw otworów, który znajdziesz w opisie pasuje do rozstawu w docelowej aplikacji.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze propozycje spełnią Twoje oczekiwania. Każdy z oferowanych przez nas wentylatorów jest objęty 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Producent: Qoltec
Głębokość / Długość opakowania [mm]: 80
Szerokość opakowania [mm]: 80
Wysokość opakowania [mm]: 25
Waga netto [kg]: 0,0830 kg
Waga brutto [kg]: 0,1210 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Zawartość opakowania: 1 x Wentylator 12V
Wymiary (G/D x Sz x W): 80 x 80 x 25 mm
Kolor: Czarny
Moc: 1.44 W
Napięcie: 12V
Łożysko: Kulkowe o przedłużonej trwałości
Prędkość obrotowa: 2200 obr/min
Przepływ powietrza: 32.71
Złącza: 3 pin
Poziom hałasu: 19 dBA
Zastosowanie: PC
Informacje dodatkowe: W przypadku prostych wentylatorów wyprowadzone są jedynie dwa przewody zasilające (czerwony „+” oraz czarny „-”). Nasz wentylator ma trzeci - żółty przewód, który jest wyjściem impulsowym, pozwalając na pomiar prędkości wentylatora poprzez zliczanie częst