Stabilne źródło energii

modul Wykonując codzienne czynności, lub będąc w pracy z pewnością korzystasz z urządzeń, które, by sprawnie działać, potrzebują prądu. Część z nich pobiera energię z sieci, innym do działania wystarcza akumulator. Są to np. zabawki elektroniczne, quady, zasilacze awaryjne UPS lub sprzęty medyczne. By zapewnić im stabilne i bezpieczne źródło prądu przygotowaliśmy szeroki wybór rozwiązań. Sprawdź naszą ofertę akumulatorów żelowych i wybierz wariant najlepiej pasujący do Twoich potrzeb.

Bezpieczny i bezobsługowy

agm Akumulatory projektujemy zgodnie z najnowszą technologią AGM, która pozwala im na dłuższą pracę, dzięki procesowi powolnego rozładowywania. Poczuj się bezpiecznie – ich zaletą jest szczelność i odporność na różnego rodzaju wstrząsy. Zasilane w ten sposób sprzęty będą działać bezawaryjnie przez długi czas. Nasze akumulatory żelowe nie wymagają konserwacji przez cały okres swojej żywotności, a mogą pracować nawet do 10 lat.

Niezawodny pod każdym kątem

Kupując nasz akumulator otrzymujesz pełną gwarancję niezawodności. Działa bez względu na to w jakiej pozycji go zamontowałeś. Chcesz, aby Twój sprzęt pracował na pełnych obrotach bez ograniczeń – teraz masz pewność, że otrzyma potrzebną do działania dawkę energii bez kompromisów.

Zadbaj o swój akumulator

Pamiętajmy , że prawidłowe użytkowanie oraz odpowiednie dbanie o akumulator AGM jest bardzo ważne dla jego żywotności. Częste i głębokie rozładowanie z pewnością nie wpłynie pozytywnie na jego sprawność. Aby cieszyć się długim życiem akumulatora staraj się :
- unikać głębokiego rozładowania,
- dbać o prawidłowy sposób ładowania - nie ładować akumulatora zbyt dużym prądem,
- unikać bardzo niskich temperatur oraz długotrwałej ekspozycji na wysokie temperatury.

Głębokość / Długość opakowania [mm]: 185
Szerokość opakowania [mm]: 425
Wysokość opakowania [mm]: 280
Wymiary (G/D x Sz x W): 170 x 400 x 200 mm
Informacje dodatkowe: Nie jest przeznaczony do stosowania w pracy ciągłej jako bank energii dla instalacji fotowoltaicznej.
Waga netto [kg]: 35.2000
Waga brutto [kg]: 35.7000
Możliwe odchylenie od wagi: +/- 10%
Producent: Qoltec
Prąd rozruchowy: 1440 A
Żywotność: 10 lat (podczas pracy z zasilaczem awaryjnym UPS)
Ładowanie cykliczne: 14.4 - 15.0V
Ładowanie buforowe: 13.5 - 13.8V
Zastosowanie: Systemy alarmowe, monitoringu UPS Zabawki elektroniczne Motocykle, quady, skutery itp. Wózki widłowe, golfowe, inwalidzkie Systemy baterii solarnych Sprzęty medyczne Oświetlenie awaryjne
Złącza: Złącze śrubowe M8
Napięcie: 12 V
Gwarancja: 24 miesiące dla pracy buforowej | Brak gwarancji w przypadku pracy cyklicznej
Pojemność: 120 Ah