Qoltec Adapter USB-C na RJ45 Ethernet | 1000Mb/s | Aluminiowa obudowa

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 50352
Kod EAN: 5901878503523

Poszerz możliwości swojego laptopa lub komputera


Łatwe podłączenie kabla Ethernetowego poprzez złącze RJ45 do portu USB-C

Szukasz rozwiązania, które pozwoli na poszerzenie możliwości Twojego laptopa lub komputera? Adapter RJ45/USB-C marki Qoltec jest dedykowany dla każdego, kto ceni sobie praktyczne rozwiązania i poszukuje stabilnego oraz szybkiego połączenia z internetem. Ten kompaktowy adapter umożliwia podłączenie kabla Ethernetowego za pomocą złącza RJ45 do portu USB-C, co eliminuje potrzebę posiadania wbudowanego portu Ethernet w urządzeniu. Dzięki temu adapterowi użytkownicy mogą korzystać z przewodowej sieci internetowej na urządzeniach z portem USB-C, osiągając wysokie prędkości transferu danych i stabilne połączenie.

Szybkie i stabilne połączenie z Internetem

Szybkość połączenia do 1000 Mb/s

Urządzenia podłączone do adaptera mogą przesyłać dane z prędkością do 1000 Mb/s, zapewniając szybkie kopiowanie plików, płynny transfer danych między urządzeniami oraz wydajne korzystanie z zewnętrznych dysków, co jest szczególnie istotne podczas przesyłania dużych plików, strumieniowania wideo w wysokiej rozdzielczości lub rozgrywania gier online.

Wytrzymała i lekka obudowa

Trwała aluminiowa obudowa, elegancki wygląd, kompaktowy rozmiar

Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że jest wyjątkowo praktyczne i wygodne, a niewielka waga pozwoli Ci zabrać go dosłownie wszędzie gdzie jest potrzebne, do pracy, biura lub w każde inne miejsce w czasie podróży służbowej i nie tylko. Bez problemu zmieści się do kieszeni lub plecaka. Obudowa urządzenia została wykonana z wysokiej jakości trwałego aluminium, co dodatkowo pomaga odprowadzać ciepło oraz zapewnia skuteczną ochronę przed zgnieceniem i zabezpiecza przed wszelkimi uszkodzeniami.

Zapomnij o sterownikach, ciesz się pełną kompatybilnością z Plug&Play

Podłącz i działaj - plug & play

To dzięki funkcji Plug-and-Play, ​​po podłączeniu do laptopa nasze urządzenie jest gotowe do użycia bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników, wystarczy podłączyć kabel USB-C i możesz zaczynać. Złącze USB-C umożliwia połączenie z każdym komputerem, laptopem, tabletem lub smartfonem wyposażonym w gniazdo USB-C.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowany przez nas adapter objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Średnica załamania kabla: 45-60 mm
Waga brutto [kg]: 0.012
Kolor: Szary
Gwarancja: 24 miesiące
Materiał: Aluminium
Temperatura pracy: 0˚C ~ +50˚C
Długość kabla: ~0.18m
Wymiary (G/D x Sz x W): 24 x 60 x 17 mm
Producent: Qoltec
Opakowanie: Blister
Typ: USB 3.1 typ C Męski / RJ-45 Żeński
Głębokość / Długość opakowania [mm]: 250
Standard: USB 3.1
Szerokość opakowania [mm]: 210
Przeznaczenie: Przesył danych, Ethernet
Wysokość opakowania [mm]: 10
Przepustowość: 1000Mb/s
Waga netto [kg]: 0.010