Qoltec Antena 4G LTE dookólna DUAL | 7dBi | Wewnętrzno-zewnętrzna

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 57015
Kod EAN: 5901878570150

Wzmocnij swój zasięg

Bezprzewodowy Internet zrewolucjonizował rynek XXI w. Korzystamy z niego w naszych laptopach, czy też telewizorach. Oglądamy filmy, słuchamy muzyki, komunikujemy się z bliskimi. Możliwości, jakie daje nam obecnie Internet są nieporównywalne z tym, co miało miejsce kilka lat temu. Niski przesył danych, brak możliwości obejrzenia filmu bez buforowania. Technologia posunęła się do przodu, ale czy to oznacza, że powyższe sytuacje się nie zdarzają? Niestety nie. Niejednokrotnie zmagamy się z zanikami przesyłu, czy też zakłóceniami uniemożliwiającymi nam swobodne surfowanie po sieci, dlatego mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest nim antena 4G LTE DUAL marki Qoltec, która w wyraźny sposób poprawi jakość przesyłu danych do Twoich urządzeń. Dzięki magnesowej podstawce oraz wysokiej klasie szczelności możesz przymocować antenę na dachu swojego pojazdu i skorzystać z lepszego zasięgu również w podróży.

Niezawodne rozwiązanie w każdej sytuacji

Antena 4G LTE została stworzona z myślą o poprawie jakości Internetu w domu, w biurze, w samochodzie oraz w każdym innym pomieszczeniu z dostępem do Internetu. Nasze rozwiązanie oferuje:
- obsługę standardu 4G LTE – zapewnia prędkość sygnału do 300 Mb/s,
- złącze SMA – pozwala na podłączenie do urządzeń wykorzystujących kable koncentryczne,

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każda z oferowanych przez nas anten 4G LTE objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Producent: Qoltec
Temperatura pracy: -20°C ~ + 85℃
Kolor: Czarny
Waga netto: 0,0640 kg
Waga brutto: 0,0670 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Materiał: Miedź + plastik
Informacje dodatkowe: Klasa szczelności IP65
Długość kabla: 3 m RG174
Moc: 50 W
Zysk: 7 dBi
Częstotliwość pracy: 600 - 2700 MHz
Impedancja: 50 Ω
Polaryzacja: Pionowa
VSWR: ≤ 2.0
Wysokość: 350 mm
Złącze anteny: SMA
Zawartość opakowania: Antena 4G LTE