Qoltec Ładowarka Super Quick PD | 1xUSB-C | 1xUSB | 90W | 5-20V | 2.4-4.35A | Czarna

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 52381
Kod EAN: 5901878523811

Ultraszybkie ładowanie i precyzyjne dopasowanie parametrów ładowania

Ładowarka Super Quick PD to ultraszybka, zaawansowana i wszechstronna ładowarka marki Qoltec. Może naładować twoje urządzenie aż do 4 razy szybciej niż standardowa ładowarka, bateria osiąga w 30 minut do około 60%. Precyzyjnie dostosowuje maksymalne napięcie i natężenie przesyłanego prądu do wymagań baterii podłączonego urządzenia. Dzięki temu możesz wykorzystywać tylko jedną ładowarkę do różnych typów sprzętów. Możesz wygodnie korzystać w domu, w pracy lub w podróży i zasilać smartfon, tablet i inne urządzenia mobilne.

Uniwersalny Wtyk USB typ C - szybki, wszechstronny i łatwy w użyciu

Technologia POWER DELIVERY wykorzystuje standard USB-C. To ultra uniwersalny port, obsługuje najnowsze standardy i technologie USB. Ładowarkę za pomocą odpowiedniego kabla można podłączyć do dowolnego urządzenia, takiego jak smartfon, tablet, laptop, słuchawki BT itp.

Standard USB - C to nieduży 24-PINOWY symetryczny wtyk - gwarancja prawidłowego podłączenia jak i szybkiego ładowania.

Elegancka i kompaktowa

Wykonana z dbałością o każdy szczegół. Lekka, a zarazem solidna konstrukcja i niewielkie kompaktowe wymiary, które są niewątpliwie jedną z największych zalet produktu, gwarantują wygodę i komfort użytkowania, a uniwersalny kolor i ultranowoczesny design dodatkowo zwiększają atrakcyjność ładowarki. Warto dodać, że zastosowanie jednej ładowarki do kilku urządzeń pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze i miejsce, ale również pozwoli zmniejszyć ilość odpadów elektronicznych, co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na środowisko.

Zaprojektowana specjalnie z myślą o twoim bezpieczeństwie

Ładowarka wyposażona w wiele funkcji prewencyjnych, aby chronić Twoje urządzenie i Ciebie. Posiada zabezpieczenie nadprądowe, nadnapięciowe, przed przegrzaniem i zwarciem. Zbudowana z wysokiej jakości materiałów zapewnia całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każda z oferowanych przez nas ładowarek sieciowych objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Częstotliwość: 50 - 60 Hz
Zabezpieczenia: - przed zbyt niskim lub zbyt wysokim napięciem wejściowym, - przed przeładowaniem, - zwarciem w obwodzie zasilania, - przed przegrzaniem.
Kolor: Czarny
Głębokość / Długość opakowania [mm]: 34
Szerokość opakowania [mm]: 88
Wysokość opakowania [mm]: 175
Waga netto [kg]: 0,135
Waga brutto [kg]: 0,164
Gwarancja: 24 miesiące
Sprawność energetyczna: Level VI
Zastosowanie: Smartfon Laptop Tablet Powerbank Słuchawki bezprzewodowe Głośniki bezprzewodowe Przenośna konsola do gier Smartwatch
Moc maksymalna: USB-C : 90W USB : 12W
Zakres napięć: USB-C : 5V/3A , 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/4.35A USB-A : 5V/2.4A
Zawartość opakowania: 1 x Ładowarka Super Quick PD
Gniazdo: 1xUSB typ C PD| 1xUSB A
Producent: Qoltec
Rodzaj: Sieciowa
Moc: 90W
Napięcie wejściowe: 220 - 240 V
Napięcie wyjściowe: 5-20V
Wymiary (G/D x Sz x W): 60 x 97 x 28 mm
Natężenie wyjściowe: 2.4-4.35A