Qoltec Przetwornica napięcia Monolith 4000 MS Wave | 12V na 230V | 2000/4000W | USB

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 51928
Kod EAN: 5901878519289

Modyfikowany sinus - prosta konstrukcja, mniejsza awaryjność

zasilacz

Urządzenia, które nie wymagają czystej sinusoidy takie jak zasilacze LED, oświetlenie LED, komputer, laptop, małe AGD bez problemu będą pracować z przetwornicą z modyfikowanym sinusem, wytwarza na wyjściu sinusoidę o napięciu przemiennym o przebiegu aproksymowanym, której wartość skuteczna jest taka sama, jak wartość przebiegu sinusoidalnego, jaki występuje w sieci energetycznej. Ten typ przetwornicy to przede wszystkim mniejsza awaryjność i prosta konstrukcja.

ups

Zapewnij swoim urządzeniom odpowiednie warunki do pracy

glośnik

Wybierając odpowiednią przetwornicę warto zwrócić uwagę na wartość mocy i napięcie akumulatora, które musi być zgodne z podanym na przetwornicy by zapewnić naszym sprzętom odpowiednie warunki do pracy. Istotna jest również ilość podłączonych urządzeń np. podłączając laptop i drukarkę, moc obu urządzeń należy zsumować. Pamiętajmy, że pobierana moc jaką potrzebuje podłączone urządzenie nie powinna przekraczać wartości 85% mocy znamionowej przetwornicy.

Nie trać energii w podróży

ladowarka

Produkt idealnie sprawdzi się jako źródło energii w kamperach czy przyczepach podczas wyjazdów rodzinnych. Planujesz dłuższe wakacje na polu namiotowym lub nad jeziorem i szukasz sposobu by podłączyć laptopa lub podładować telefon na jachcie ? Warto się dobrze przygotować. Dzięki przetwornicy marki Qoltec będziesz mógł zasilić swoje urządzenia w każdym miejscu i cieszyć się wygodą i komfortem. Przetwornica napięcia będzie idealnym źródłem energii dla posiadaczy jachtów i łodzi. To inteligentne urządzenie pozwoli Ci na zasilanie sprzętu podczas długich wypraw poza domem, posiada port USB oraz gniazda sieciowe, do których można podpiąć urządzenia elektryczne. Bez żadnych przeszkód możesz naładować telefon, laptopa lub podłączyć inne urządzenie, którego moc nie przekracza mocy przetwornicy, co więcej jednocześnie możesz ładować akumulator.

W zależności od mocy pobieranej przez urządzenie przetwornica 2000W może zasilić takie urządzenia jak :
Sprzęt RTV : TV, konsola do gier, sprzęt muzyczny, radio,
Sprzęt Gospodarstwa Domowego : czajnik, ekspres do kawy, toster, opiekacz,
Sprzęt biurowy : komputery, drukarki, laptopy,

Przetwornica może być również używana nie tylko w podróży, ale również jako awaryjne źródło energii np. podtrzymanie zasilania sprzętów jako zasilacz UPS podczas chwilowego braku zasilania z sieci energetycznej.

Wytrzymała i lekka obudowa

glośnik

Obudowa zaprojektowana została z wysokiej jakości aluminium odpornej na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. To idealny wybór dla osób lubiących długie podróże. Dzięki przetwornicy z wbudowanym gniazdem sieciowym możesz korzystać z prawie każdego urządzenia wymagającego podłączenia do gniazdka. Produkt posiada port USB do ładowania urządzeń mobilnych i automatyczny wentylator dbający o odpowiednie chłodzenie .

Pełne zaufanie do jakości zasilania twoich urządzeń

ladowarka

Produkt wyposażony w szereg zabezpieczeń, które gwarantują pełną ochronę dla podłączonych urządzeń. Dodatkowo zestaw zawiera zapasowe bezpieczniki by zapewnić jak najdłuższe działanie sprzętu.

Przetwornica posiada :
Zabezpieczenie UVP - chroni urządzenia przed zbyt niskim napięciem na wyjściu, które ma wpływ na stabilność podłączonych urządzeń,
Zabezpieczenie SCP - to zabezpieczenie przeciwzwarciowe,
Zabezpieczenie OVP - to ochrona przed zbyt wysokim napięciem wyjściowym i uszkodzeniem podłączonych urządzeń,
Zabezpieczenie OCP - to zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem na linii,
Zabezpieczenie OTP - to zabezpieczenie przed przegrzaniem.

ladowarka dc-dc

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Producent: Qoltec
Temperatura pracy: -10˚C ~ +50˚C
Temperatura przechowywania: -30˚C ~ +70˚C
Informacje dodatkowe: Funkcja miękkiego startu Zalecamy wybór baterii powyżej 30AH W zestawie dodatkowe bezpieczniki
Uwagi: Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych urządzenia Pamiętaj o prawidłowym podłączeniu przewodów i polaryzacji napięcia zasilającego ! Pobór mocy nie może przekroczyć maksymalnej mocy przetwornicy
Wymiary (G/D x Sz x W): 180 x 350 x 73 mm
Zawartość zestawu: 1 x Przetwornica napięć 4 x Przewód przyłączeniowy akumulatora 8 x Bezpiecznik 1 x Instrukcja obsługi 1 x Karta gwarancji
Głębokość / Długość opakowania [mm]: 225
Szerokość opakowania [mm]: 405
Wysokość opakowania [mm]: 90
Waga netto [kg]: 3.980
Waga brutto [kg]: 4.308
Certyfikat: CE
Materiał: Aluminium
Zastosowanie: Komputer, monitor, urządzenia biurowe, sprzęt RTV, konsola do gier, sprzęt audio/video, serwery, urządzenia monitorujące, oświetlenie, małe AGD, ładowanie urządzeń mobilnych
Moc znamionowa: 2000W
Moc całkowita (chwilowa): 4000W
Napięcie wejściowe: 12V
Napięcie wyjściowe: 230V
Przebieg napięcia na wyjściu: Modyfikowana fala sinusoidalna
Częstotliwość wyjściowa: 50 Hz ± 2HZ
Prąd jałowy: ≤0.4A
Sprawność: 90%
Chłodzenie: 2 x Wentylator
Porty USB: 5V/2A (QC 3.0 - 18W)
Zabezpieczenia: UVP/OVP/OCP/OTP/SCP
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją: Bezpiecznik
Gwarancja: 24 miesiące