Qoltec Szafa RACK 19" | 12U | 600 x 635 x 600 | Czarna | Wisząca

PROMOCJA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 54467
Kod EAN: 5901878544670

WIELOBRANŻOWE ZASTOSOWANIE

Szafy RACK służą do przechowywania serwerów, urządzeń sieciowych, generatorów zasilania UPS czy switchów - zadaniem szaf RACK’owych jest zabezpieczenie sprzętu i zagwarantowanie mu stabilnego funkcjonowania oraz utrzymaniu porządku w sferze IT. Wykorzystywane nie tylko w branży informatycznej, ale również w energetyce lub przemyśle, wyposażone są w system wentylacyjny, którego głównym elementem są otwory wentylacyjne.

Zorganizuj bezpieczną przestrzeń

Nie musisz się martwić o stabilne funkcjonowanie serwerów. Przestrzeń jest zorganizowana i uporządkowana, a serwery i dane pozostają zabezpieczone.
Szafy Rack są również integralnym elementem każdej serwerowni oraz gwarancją stabilnego i efektywnego działania centrum danych. Posiadają wiele różnych parametrów oraz wariantów wykonania dzięki czemu z pewnością znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każda z oferowanych przez nas szaf RACK'owych objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Producent: Qoltec
Gwarancja: 24 miesiące
Waga brutto [kg]: 27.7000
Waga netto [kg]: 26.0000
Wysokość opakowania [mm]: 670
Szerokość opakowania [mm]: 235
Głębokość / Długość opakowania [mm]: 630
Zawartość opakowania: Szafa RACK Zestaw montażowy Zamek przedni
Wymiary (Sz x W x G ): 600 x 635 x 600 mm
Kolor: Czarny
Materiał: Stal walcowana na zimno SPCC, szkło hartowane
Informacje dodatkowe: Drzwi przednie przeszklone z zamkiem Możliwość zamontowania wentylatorów Zdejmowane panele boczne Łatwy montaż Wytrzymała konstrukcja Wisząca
Zastosowanie: Serwerownie Teletechnika Energetyka Przemysł
Maksymalne obciążenie statyczne: 70 kg
Wysokość jednostkowa: 12 U