Qoltec Taśma do BROTHER TZe-231 | 12mm x 4m | Biała/ Czarny nadruk

PROMOCJA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 50238
Kod EAN: 5901878502380

NADRUK TERMOSUBLIMACYJNY

tasma Dzięki najnowszym technologiom druku Twoje etykiety będą przejrzyste i wyraźne. Jakość nadruku jest fotograficzna, co świadczy o staranności jego wykonania, a także o precyzji wysokiej klasy. Dodatkowo sposób ten zapewnia bardzo dużą odporność-więc możesz cieszyć się naszymi etykietami o wiele dłużej niż standardowymi. Są one bowiem odporne na oddziaływanie wody, tłuszczy, oraz skrajnych temperatur i promieni UV. Sprawdzą się zatem we wszystkich warunkach.

ZNAJDŹ WSZYSTKO W MIG

tasma Chciałbyś uporządkować przedmioty w swoim domu lub biurze? Wystarczy, że posiadasz drukarkę termosublimacyjną, kompatybilną z produktem firmy Qoltec, który oferujemy. Jest nim kasetka z taśmą etykietującą , dzięki której każde pudełko czy naczynie otrzyma swoją nazwę. To połączenie pozwoli Ci zlokalizować wszystkie drobne rzeczy, potrzebne do codziennego funkcjonowania zarówno w pracy, jak i w domu. Bez problemu wydrukujesz nagłówki sugerujące zawartość opakowań przechowujących, więc utrzymasz ład w swoim otoczeniu, a także spowoduje to szybkie odnalezienie poszukiwanych przedmiotów.

DOPASOWANIE DO TWOICH POTRZEB

tasma Do dyspozycji masz różne szerokości etykiet, więc dopasujesz je do rozmiarów posegregowanych opakowań zbiorczych. O długości etykiety decydujesz sam, dopasowując ją do oklejanych przedmiotów. Sprawisz, że wszystko wokół Ciebie będzie estetycznie opisane.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas materiały eksploatacyjne do drukarek objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Ilość w opakowaniu: 1 sztuka
Wymiary: 85 x 65 x 14mm
Waga netto [kg]: 0.0410
Waga brutto [kg]: 0.0460
Producent: Qoltec
Gwarancja: 24 miesiące
Rodzaj: Taśmy etykietowe
Przeznaczenie: BROTHER
Kolor nadruku: Czarny
Kolor taśmy: Biała
Szerokość: 12mm
Kolor: Biały