Qoltec Taśma do DYMO D1 43613 | 6mm x 7m | Biała/Czarny nadruk

PROMOCJA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 50236
Kod EAN: 5901878502366

NADRUK TERMOSUBLIMACYJNY

Dzięki najnowszym technologiom druku Twoje etykiety będą przejrzyste i wyraźne. Jakość nadruku jest fotograficzna, co świadczy o staranności jego wykonania, a także o precyzji wysokiej klasy. Dodatkowo sposób ten zapewnia bardzo dużą odporność-więc możesz cieszyć się naszymi etykietami o wiele dłużej niż standardowymi. Są one bowiem odporne na oddziaływanie wody, tłuszczy, oraz skrajnych temperatur i promieni UV. Sprawdzą się zatem we wszystkich warunkach.

ZNAJDŹ WSZYSTKO W MIG

Chciałbyś uporządkować przedmioty w swoim domu lub biurze? Wystarczy, że posiadasz drukarkę termosublimacyjną, kompatybilną z produktem firmy Qoltec, który oferujemy. Jest nim kasetka z taśmą etykietującą , dzięki której każde pudełko czy naczynie otrzyma swoją nazwę. To połączenie pozwoli Ci zlokalizować wszystkie drobne rzeczy, potrzebne do codziennego funkcjonowania zarówno w pracy, jak i w domu. Bez problemu wydrukujesz nagłówki sugerujące zawartość opakowań przechowujących, więc utrzymasz ład w swoim otoczeniu, a także spowoduje to szybkie odnalezienie poszukiwanych przedmiotów.

DOPASOWANIE DO TWOICH POTRZEB

Do dyspozycji masz różne szerokości etykiet, więc dopasujesz je do rozmiarów posegregowanych opakowań zbiorczych. O długości etykiety decydujesz sam, dopasowując ją do oklejanych przedmiotów. Sprawisz, że wszystko wokół Ciebie będzie estetycznie opisane.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas materiały eksploatacyjne do drukarek objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Nawój: 7 m
Informacje dodatkowe: Zestaw zawiera jedna sztukę.
Kolor: Biały
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Producent: Qoltec
Wymiary: 87 x 64 x 88 mm
Rodzaj: Taśmy etykietowe
Waga netto [kg]: 0.1390
Przeznaczenie: DYMO
Waga brutto [kg]: 0.1580
Kolor nadruku: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Kolor taśmy: Biała
Nadruk: Termosublimacyjny
Szerokość: 6mm