Qoltec Zasilacz awaryjny UPS Line Interactive | Monolith | 650VA | 360W

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 53772
Kod EAN: 5901878537726

Odkryj bezpieczną energię


Każdy z nas niejednokrotnie miał do czynienia ze spadkami napięć w domu, czy w pracy. Czasem jedynym ich skutkiem jest konieczność ponownego włączenia komputera. Ale ile razy w wyniku takiego zdarzenia utraciłeś ważne dane niezapisane na dysku lub spotkałeś się z awarią urządzenia? Jeżeli powyższe sytuacje nie są Ci obce, mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu problemy zaników, czy spadków napięć nie będą Cię dotyczyły. Zasilacz awaryjny UPS Qoltec 650VA 360W, to rozwiązanie, które zapewnia stały dopływ energii niezbędnej do stabilnego działania Twojego komputera.

MODYFIKOWANY SINUS - PROSTA KONSTRUKCJA, MNIEJSZA AWARYJNOŚĆ


Sprzęty, które nie wymagają czystej sinusoidy takie jak komputer, laptop lub inne urządzenia przetwarzania danych bez problemu będą pracować z UPS’em z modyfikowanym sinusem. Wytwarza on na wyjściu sinusoidę o napięciu przemiennym o przebiegu aproksymowanym (modyfikowanym), której wartość skuteczna jest taka sama, jak wartość przebiegu sinusoidalnego, jaki występuje w sieci energetycznej. Ten typ zasilacza to przede wszystkim mniejsza awaryjność i prosta konstrukcja.


JAK DZIAŁA UPS LINE INTERACTIVE


Zasilacz UPS Line Interactive swoje działanie opiera na wbudowanym układzie AVR (ang. Automatic Voltage Regulation). Oznacza to, że napięcie zasilające jest automatycznie regulowane. Jeżeli nastąpi jego spadek lub wzrost to układ AVR koryguje go do poziomu zbliżonego do nominalnego. Obecność takiego rozwiązania w zasilaczu awaryjnym ma pozytywny wpływ na trwałość wbudowanej baterii. Dodatkowo UPS wyposażony jest w bezobsługowy akumulator, gwarantujący Ci stabilną pracę podczas awaryjnego zasilania komputera. W tym czasie zapiszesz ważne dane na dysku lub dokończysz kolejny poziom swojej gry. Proces ładowania akumulatora do 90% wydajności, wynosi do 6 godzin.


Rozwiązanie warte twojej uwagi


Nasze rozwiązanie dodatkowo oferuje:
- automatyczna regulacja napięcia (AVR) – to nie tylko stabilne zasilanie oraz mniejsze zużycie baterii, ale przede wszystkim ochrona urządzenia przed zbyt wysokim/niskim napięciem,
- zimny start – bardzo przydatna funkcja - w przypadku braku prądu, jesteś w stanie włączyć np. komputer podpinając do samego UPS’a. Dzięki temu możesz w każdej chwili szybko np. skopiować ważne pliki na pamięć USB lub wysłać ważnego maila
- zabezpieczenia przed przeciążeniem, zwarciem oraz wysoką temperaturą,
- wbudowany 1 akumulator.

PROSTO I CZYTELNIE – DLA TWOJEGO KOMFORTU


Wyposażenie zasilacza awaryjnego w diody LED ma za zadanie sprawną informację o bieżącym statusie urządzenia. Dzięki temu obsługa zasilacza jest łatwa, szybka i niezawodna.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

tasma

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każdy z oferowanych przez nas zasilaczy awaryjnych UPS Line Interactive objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Głębokość / Długość opakowania [mm]: 142
Waga netto [kg]: 4.8000
Wysokość opakowania [mm]: 221
Waga brutto [kg]: 5.1000
Zakres częstotliwości wejściowej: 50 Hz - 60 Hz ±1 Hz
Typ UPS'a: Line Interactive
Wymiary (G/D x Sz x W): 275 x 92 x 140 mm
Wbudowana bateria: Tak
Certyfikat: CE
Producent: Qoltec
Poziom hałasu: < 40dB
Ilość baterii: 1
Kolor obudowy: Czarny
Napięcie baterii: 12V
Współczynnik mocy: 0.6
Napięcie wejściowe: 140 VAC ~ 300 VAC
Pojemność baterii: 7Ah
Szerokość opakowania [mm]: 325
Napięcie wyjściowe: 220 VAC ~ 230 VAC ± 5%
Czas podtrzymania zasilania (pobór mocy 100W): 14 minut
Uwagi: Sieciowe zasilacze awaryjne przeznaczone do urządzeń telekomunikacyjnych i do sprzętu do automatycznego przetwarzania danych, tak zwany zasilacz bezprzerwowy UPS. W przypadku awarii zasilania zapewnia "rezerwę" energii zabezpieczając w ten sposób przed ut
Czas przenoszenia: 4 - 8 ms
Kształt fali: Modyfikowana fala sinusoidalna
Moc znamionowa: 650VA
Wilgotność względna przechowywania: 0%-90%
Temperatura przechowywania: -15˚C ~ +45˚C
Moc: 360W
Gwarancja: 24 miesiące
Czas ładowania: 4 - 6 h do 90% pojemności
Informacje dodatkowe: Diody LED
Zabezpieczenia: - Przed przepięciem - Przed przeciążeniem - Przed zwarciem - Przed wysokim i niskim napięciem
Temperatura pracy: 0˚C ~ 40˚C
Zastosowanie: Centra przetwarzania danych; środowiska przemysłowe i produkcyjne; centra medyczne
Zawartość opakowania: - UPS Line Interactive - Instrukcja obsługi - Karta gwarancyjna
Gniazda wyjściowe: 2 x FRENCH (Typ E CEE 7/5) 1 x Kabel z wtyczką europejska