Qoltec Przetwornica napięcia Monolith | 3000W | 6000W | 24V na 230V | Czysty Sinus | LCD

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 51923
Kod EAN: 5901878519234

Twoje źródło niezawodnej mocy


Prąd jak w gniazdku 230V

Przetwornica marki Qoltec to czysty sinus, wytwarza prąd taki sam jak w gniazdku 230V, zapewniając bezpieczeństwo dla wszystkich podłączonych urządzeń. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas przerw w dostawach prądu, jak i podczas podróży, gdy nie mamy dostępu do gniazdka.

Wybierając odpowiednią przetwornicę warto zwrócić uwagę na wartość mocy i napięcie akumulatora, które musi być zgodne z podanym na przetwornicy by zapewnić naszym sprzętom odpowiednie warunki do pracy. Istotna jest również ilość podłączonych urządzeń np. podłączając laptop i drukarkę, moc obu urządzeń należy zsumować. Pamiętajmy, że pobierana moc jaką potrzebuje podłączone urządzenie nie powinna przekraczać wartości 85% mocy znamionowej przetwornicy.

Wygodne zarządzanie zasilaniem przetwornicy


Zdalny przełącznik zasilania o długości 260 cm

Włączanie przetwornicy za pomocą dodatkowego kabla z włącznikiem może być praktycznym rozwiązaniem w wielu sytuacjach. Kabel pozwoli na zarządzanie zasilaniem przetwornicy, co może być przydatne w przypadku potrzeby szybkiego wyłączenia lub włączenia urządzenia. Dzięki włącznikowi można szybko ją wyłączyć, gdy nie jest potrzebna, co może pomóc w oszczędzaniu energii lub może być szybkim sposobem na zatrzymanie dostarczania energii w przypadku awarii.

Nie trać energii w podróży

antena Idealny towarzysz podróży

Produkt idealnie sprawdzi się jako źródło energii w kamperach czy przyczepach podczas wyjazdów rodzinnych. Planujesz dłuższe wakacje na polu namiotowym lub nad jeziorem i szukasz sposobu by podłączyć laptopa lub podładować telefon na jachcie ? Warto się dobrze przygotować. Dzięki przetwornicy marki Qoltec będziesz mógł zasilić swoje urządzenia w każdym miejscu i cieszyć się wygodą i komfortem. Przetwornica napięcia będzie idealnym źródłem energii dla posiadaczy jachtów i łodzi. To inteligentne urządzenie pozwoli Ci na zasilanie sprzętu podczas długich wypraw poza domem, posiada port USB oraz gniazda sieciowe, do których można podpiąć urządzenia elektryczne. Idealna do zasilania elektroniki pokładowej, systemów nawigacji i oświetlenia. Bez żadnych przeszkód możesz naładować telefon, laptopa lub podłączyć inne urządzenie, którego moc nie przekracza mocy przetwornicy.

antena Niezawodne zasilanie dla urządzeń domowych

W zależności od mocy pobieranej przez urządzenie przetwornica może zasilić :
Sprzęt RTV : TV, konsola do gier, sprzęt muzyczny, radio,
Sprzęt Gospodarstwa domowego : lodówka, zamrażarka, czajnik, toster, mikrofalówka
Sprzęt biurowy: komputery, drukarki, laptopy,
Inne: elektronarzędzia np. wiertarka, sprzęt pomiarowy

antena Jako awaryjne źródło energii

Przetwornica może być również używana nie tylko w podróży, ale również jako awaryjne źródło energii np. podtrzymanie pieca CO lub do zasilania sprzętów jako zasilacz UPS podczas chwilowego braku zasilania z sieci energetycznej.

Wytrzymała i lekka obudowa


Aluminiowa obudowa

Obudowa zaprojektowana została z wysokiej jakości aluminium odpornej na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Stanowi doskonałe zabezpieczenie dla komponentów wewnętrznych, zapewniając długotrwałą wydajność. Aluminiowa obudowa zapewnia nie tylko elegancki wygląd, ale także doskonałą odporność na ciepło, utrzymując niską temperaturę pracy nawet podczas intensywnego użytkowania. Produkt posiada port USB do ładowania urządzeń mobilnych i wentylatory dbające o odpowiednie chłodzenie.

Wszystkie parametry w jednym miejscu

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Przetwornica została wyposażona w wyświetlacz LCD, który informuje nas o bieżącym poziomie naładowania baterii, mocy podłączonych urządzeń oraz napięciu AC i DC. Możesz monitorować parametry pracy urządzenia, dzięki czemu praca z przetwornicą jest łatwa, bezpieczna i niezawodna.

Pełne zaufanie do jakości zasilania twoich urządzeń

Kompleksowy system bezpieczeństwa

Przetwornica 3000W to nie tylko moc, to także kompleksowy system ochrony. Produkt wyposażony w szereg zabezpieczeń, które gwarantują pełną ochronę dla podłączonych urządzeń. Dodatkowo zestaw zawiera zapasowy bezpiecznik by zapewnić jak najdłuższe działanie sprzętu.

Przetwornica posiada :
Zabezpieczenie UVP - chroni urządzenia przed zbyt niskim napięciem na wyjściu, które ma wpływ na stabilność podłączonych urządzeń,
Zabezpieczenie SCP - to zabezpieczenie przeciwzwarciowe,
Zabezpieczenie OVP - to ochrona przed zbyt wysokim napięciem wyjściowym i uszkodzeniem podłączonych urządzeń,
Zabezpieczenie OCP - to zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem na linii,
Zabezpieczenie OTP - to zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

antena

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Producent: Qoltec
Temperatura pracy: -10˚C ~ +50˚C
Temperatura przechowywania: -30˚C ~ +70˚C
Informacje dodatkowe: Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych urządzenia Pamiętaj o prawidłowym podłączeniu przewodów i polaryzacji napięcia zasilającego ! Funkcja miękkiego startu
Wymiary (G/D x Sz x W): 210 x 405 x 90 mm
Zawartość zestawu: 1 x Przetwornica 4 x Bezpiecznik 1 x Zestaw przewodów 1 x Klucz montażowy 1 x Kabel z włącznikiem 1 x Karta gwarancyjna 1 x Instrukcja obsługi
Głębokość / Długość opakowania [mm]: 253
Szerokość opakowania [mm]: 450
Wysokość opakowania [mm]: 150
Waga netto [kg]: 5.500
Waga brutto [kg]: 6.100
Certyfikat: CE
Materiał: Aluminium
Zastosowanie: Nie więcej niż 3000W. Przed podłączeniem sprawdź moc urządzenia ! Sprzęt kuchenny : lodówka, zamrażarka, czajnik, mikrofalówka, toster Sprzęt biurowy: laptop, komputer, drukarka Inne: elektronarzędzia, TV, konsola do gier, radio, sprzęt muzyczny, piec do
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją: 4 x Bezpiecznik
Moc znamionowa: 3000W
Moc całkowita (chwilowa): 6000W (5 sekund)
Napięcie wejściowe: 24V
Napięcie wyjściowe: 230V
Przebieg napięcia na wyjściu: Czysta fala sinusoidalna
Częstotliwość wyjściowa: 50Hz
Prąd jałowy: ≤0.7A
Sprawność: 92%
Chłodzenie: 2 x Wentylator
Porty USB: 5V/2A
Zabezpieczenia: UVP/OVP/OCP/OTP/SCP
Gwarancja: 24 miesiące