Qoltec Przetwornica napięcia Monolith | 600W | 1200W | 12V na 230V | Czysty Sinus

CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Kod produktu: 51933
Kod EAN: 5901878519333

Przetwornica napięcia czyli mobilna energia w czystym wydaniu

antena

Przetwornica marki Qoltec to czysty sinus, wytwarza prąd taki sam jak w gniazdku 230V, zapewniając bezpieczeństwo dla wszystkich podłączonych urządzeń . Świetnie sprawdzi się zarówno podczas przerw w dostawach prądu, jak i podczas podróży, gdy nie mamy dostępu do gniazdka.

Wybierając odpowiednią przetwornicę warto zwrócić uwagę na wartość mocy i napięcie akumulatora, które musi być zgodne z podanym na przetwornicy by zapewnić naszym sprzętom odpowiednie warunki do pracy. Istotna jest również ilość podłączonych urządzeń np. podłączając laptop i drukarkę, moc obu urządzeń należy zsumować. Pamiętajmy, że pobierana moc jaką potrzebuje podłączone urządzenie nie powinna przekraczać wartości 85% mocy znamionowej przetwornicy.

Nie trać energii w podróży

antena

Produkt idealnie sprawdzi się jako źródło energii w kamperach czy przyczepach podczas wyjazdów rodzinnych. Planujesz dłuższe wakacje na polu namiotowym lub nad jeziorem i szukasz sposobu by podłączyć laptopa lub podładować telefon na jachcie ? Warto się dobrze przygotować. Dzięki przetwornicy marki Qoltec będziesz mógł zasilić swoje urządzenia w każdym miejscu i cieszyć się wygodą i komfortem. Przetwornica napięcia będzie idealnym źródłem energii dla posiadaczy jachtów i łodzi. To inteligentne urządzenie pozwoli Ci na zasilanie sprzętu podczas długich wypraw poza domem, posiada port USB oraz gniazda sieciowe, do których można podpiąć urządzenia elektryczne. Bez żadnych przeszkód możesz naładować telefon, laptopa lub podłączyć inne urządzenie, którego moc nie przekracza mocy przetwornicy.

antena

W zależności od mocy pobieranej przez urządzenie przetwornica może zasilić:
Sprzęt RTV : TV, konsola do gier, sprzęt muzyczny, radio,
Sprzęt Gospodarstwa domowego : lodówka, zamrażarka, mikrofalówka,
Sprzęt biurowy: komputery, drukarki, laptopy,
Inne: elektronarzędzia np. wiertarka .

antena

Przetwornica może być również używana nie tylko w podróży, ale również jako awaryjne źródło energii np. podtrzymanie pieca CO lub do zasilania sprzętów jako zasilacz UPS podczas chwilowego braku zasilania z sieci energetycznej.

Wytrzymała i lekka obudowa

antena

Obudowa zaprojektowana została z wysokiej jakości aluminium odpornej na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. To idealny wybór dla osób lubiących długie podróże. Dzięki przetwornicy z wbudowanym gniazdem sieciowym możesz korzystać z prawie każdego urządzenia wymagającego podłączenia do gniazdka. Produkt posiada port USB do ładowania urządzeń mobilnych i wentylator dbający o odpowiednie chłodzenie .

Pełne zaufanie do jakości zasilania twoich urządzeń

antena

Produkt wyposażony w szereg zabezpieczeń, które gwarantują pełną ochronę dla podłączonych urządzeń. Dodatkowo zestaw zawiera zapasowy bezpiecznik by zapewnić jak najdłuższe działanie sprzętu.

Przetwornica posiada :
Zabezpieczenie UVP - chroni urządzenia przed zbyt niskim napięciem na wyjściu, które ma wpływ na stabilność podłączonych urządzeń,
Zabezpieczenie SCP - to zabezpieczenie przeciwzwarciowe,
Zabezpieczenie OVP - to ochrona przed zbyt wysokim napięciem wyjściowym i uszkodzeniem podłączonych urządzeń,
Zabezpieczenie OCP - to zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem na linii,
Zabezpieczenie OTP - to zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

antena Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Producent: Qoltec
Temperatura pracy: -10˚C ~ +50˚C
Temperatura przechowywania: -30˚C do +70˚C
Informacje dodatkowe: Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych urządzenia Pamiętaj o prawidłowym podłączeniu przewodów i polaryzacji napięcia zasilającego ! Funkcja miękkiego startu
Wymiary (G/D x Sz x W): 105 x 245 x 55 mm
Zawartość zestawu: 1 x Przetwornica 2 x Bezpiecznik 1 x Zestaw przewodów 1 x Klucz do montażu przewodów 1 x Karta gwarancyjna 1 x Instrukcja obsługi
Głębokość / Długość opakowania [mm]: 145
Szerokość opakowania [mm]: 290
Wysokość opakowania [mm]: 72
Waga netto [kg]: 0.977
Waga brutto [kg]: 1.183
Certyfikat: CE
Materiał: Aluminium
Zastosowanie: Nie więcej niż 600W . Przed podłączeniem sprawdź moc urządzenia ! Sprzęt kuchenny : lodówka, zamrażarka Sprzęt biurowy: laptop, komputer, drukarka Inne: elektronarzędzia, TV, konsola do gier, radio, sprzęt muzyczny, piec do CO
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją: Bezpiecznik
Moc znamionowa: 600W
Moc całkowita (chwilowa): 1200W ( 5 sekund)
Napięcie wejściowe: 12V
Napięcie wyjściowe: 230V
Przebieg napięcia na wyjściu: Czysta fala sinusoidalna
Częstotliwość wyjściowa: 50Hz
Prąd jałowy: ≤0.6A
Sprawność: 89%
Chłodzenie: Wentylator
Porty USB: 5V/2A (QC 3.0 - 18W)
Zabezpieczenia: UVP/OVP/OCP/OTP/SCP
Gwarancja: 24 miesiące